BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, January 11, 2009

Pühapäev 11.01.2009

Esimene blogi siis. Jõudsin talli pool 11-st. Esimesed trenni inimesed juba puhastasid hobuseid. Vahetasin riided ja hakkasin bokse tegema. Siis hakkasid trenni inimesed minema maneeži ja Kristjan palus, et ma läheksin tundi appi. Peale seda trenni oli meie trenn. Mina sõitsin Albatrossiga, Ege Meloodiaga, Anx Gamesiga ja Siku Muusikaga. Trenni alguses Alba ei liikunud eriti, aga väikse pusimise järgi sain ta liikuma. Tegim lati harjutust, mis ei läinud just kõige paremini. Alba jättis 2x 1 lati vahele ja tegi pika sammu. Teda oli päris raske tagasi saada enne latte, sest tal oli turbo sees. Peale lati harjutust käisime veits ja siis hakkasime tegema galoppi, 2latti oli ka. Latile jõudes pidime lugema 3 sammu enne latti. See harjutus tuli mul juba hästi välja. Peale seda tegime paar hüpet mõlemast jalast üle risti. Alba oli jumala hea(Y) Ta tõstab juba päris hästi jalgu. Enne takistust pidime ratsmed käest ära viskama, minu arust on see hea tasakaaluharjutus. Hobuste mahajalutamine oli ka omamoodi lõbus. Pidime iga 2 sammu tagant hobuse kõrval kükki tegema. Aga tore oli ja trenn meeldis. Peale trenni tegime kõik boksid ära ja siis läksin Hestiga jalutama. Ta natuke tõmbles ja tahtis joosta, aga see on loomulik, kui ta peab sees olema. Ja peale seda läksingi koju.

3 kommentaari:

Evely said...
This comment has been removed by the author.
Ingrid said...

Oi, Albatross! :) Väga tore, ma loodan, et sa viitsid blogi edaspidigi pidada ja kirjutad vähemalt kõikidest trennidest, mis sul temaga on. :D

Evely said...

Heh. :) Eks ma siis üritan :)