BLOGGER TEMPLATES AND TWITTER BACKGROUNDS

Sunday, January 18, 2009

Saaks ka paremini...

Täna hommikul jalutsasin talli. Jõudsin enne 11 kohale ja nagu tavaliselt oli kell 11 trenn ( enne meie trenni). Ma vahetasin riided ära ja tegin bokse sellel ajal. Siis kui need valmis said ootasin oma trenni.Täna läksime jälle samade hobustega väljaarvatud Siku, tema läks Fantaga, sest Kristjan ei tahtnud Musale 2 trenni igaksjuhuks panna. Ja siis oligi aeg kui teised pidid meile hobused üle andma. Sammus oli Alba hea, soojendus traav oli ka mõnus. Aga siis läksime kõik korraks maha ja vedasime takistused ära, nii et maneež oli täiesti tühi ;) ja siis hakkasime harjutusi tegema.Kõige pealt, tulime A-st keskliinile( mis ei läinud üldsee hästi:S peaaegu kõik korrad Alba vingerdas, paar korda sain ka ilusti tehtud..) siis keskliinilt pidi pöörama vasakule ja R tähest võtma diagonaal F-ni( ei ole kindel kas tähed on õiged ) ja siis sama asi uuesti. Nii tegime mitu mitu korda. Järgmisena oli A-s 10m volt, siiis E-st poolkaar keskliinile ja keskliinilt B-ni ja siis keskliinilt pööre tagasi. ( saite vist aru ..) Pool voldid tulid normaalsed, mõnikord oli minu süü et ma Alba liiga vara ära keerasin.. Aga poolkaared meeldisid. Ja siis viimane traavi harjutus olid diagonaalid keskmises traavis,( kergentatud ja teine täisistakus.) kindlasti on asi minus, aga kui keskmist tegin, siis Alba viskas oma kukla püsti :S:S:S ja nii need diagonaalid tulidki... üldse mitte lõdvestunud ja kukal püsti ;( Siis käisime sammu ja hakkasime tegema paremasti jalast galoppi.Nii et oled poolistakus ja käega puudutad sama jala varbaid. See tuli normilt välja, Ta ei jäänud traavile ja jooksis mõnusalt.. ja siis tuli vasakut pidi alguses ei tahtnud Alba tagasi tulla ja kokku ammugi ei tulnud.. siis ma tegin taga galoppi ja võtsin kohe seisma, see mõjus hästi, sest ülejäänud galopi osa oli mõnus Alba jooksis rahulikult ja mul endal oli tunne,et ta lausa nautis seda (a) tegime galopis ka keskliini, mmm... päris hästi kukkus välja, ei vingerdanud ÜLDSE nii palju kui traavis .. palju palju parem. Ja siis tegime galopis tagasipööret ka ja pidime natuke maad kontragaloppi ka sõitma. Galopi osa oli mõnus, jäin sellega igati rahule, oleksin pidanud lihtsalt natuke rohkem traaviga nikerdama, aga eks näis mis teisipäevl saama hakkab.

0 kommentaari: