Tuli isu ja tulin blogima. Pole nii ammu käinud. Oeh, ei viitsi, ei ole tahtmis eriti ja arvan, et varsti lõpetan ka selle ära, mis mõtet on iga korda sama blogi pm kirjutada.
Siis 2 nädalat on olnud laarid, need on päris kiirelt läinud ja õnneks on normaalsed ja toredad inimesed vahetuses.
kolmapäeval hüppasin Falsuga. Olin enam kui kindel, et seal ma eluga ei pääse, aega näete läks hästii :) panen siis pildid kaa.
kolmapäeval hüppasin Falsuga. Olin enam kui kindel, et seal ma eluga ei pääse, aega näete läks hästii :) panen siis pildid kaa.
Ja nüüd täna tallis ei käinud oli hoopis õe lõpetamine :) tal nüüd veab on selle kooliga ühelpool ja mina ma pean veeel 4 a käima , tglt nüüd 3 :) aga ikkagi jube mõelda kui palju piinamist mul veel ees on .üks pilt minust:

2 kommentaari:
Falsu põrkab päris ilusasti. :)
Mhm:)
Post a Comment