Nüüd on siis laagrid ja kuna laagrite ajal hommikul talli ja õhtul koju, siis pole viitsimist siia kirjutama tulla. Aga täna siis tulin varem ja võtsin selle jaoks kah aega, sestt täna tegime Falsuga koos esimesed hüpped :) Niinii hea oli , üldse oli ta täna palju palju parem kui oli eile ja esmaspäeval üldse puhkas. Hüppasime siis penerolli mis koosnes 4 ristist. Esimest korda hüppas ühe risti ära ja siis kaldus reapeal välja,teistkorda läks paremaks ja minu arust igakorraga aina paranes. sõitsin lohust ka läbi , mõlematpidi hüppasime seda penerolli rida ja siis ma rohkem ei hüpanud, ikkagi tema esimene kord :) ta oli ikka päris märg omadega,ei tea kas homme ka sõida, eks näis ja siis Lilian filmis/pildistas loodan et saan kunagi need ja siis panen siiia kaa :)
okei, bye.
Kõik on uus detsembrikuus
6 years ago

2 kommentaari:
tal on emme hüpe tundub :D
:d
Post a Comment